KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 5505243
nr 550 5243
Kopparstick
1700-tal, efter P P Rubens, "Lvcivs annaevs seneca", 41 x 28
Utrop:
300 kr
Såld:
500 kr
måndag 3 november 2008
kl 17:04:21
400 kr
350 kr
450 kr